Книга поезій Лесі Пронь «У КУПЕЛІ ВІТРІВ» – це глибинна філософія баченого й пережитого. Вірші поетеси одухотворені тонким ліризмом, виразною образністю, метафоричністю. У них висвітлюються гострі соціальні проблеми, переосмислюється зв'язок поколінь, але           з-помежи всього цього зворушливо проступає невмируща свята любов.

 

 

 

 

----------------------------------------------------------------------------------

 

   Книга "Плетениця долі" глибоко правдива й щира, пронизана болем та неспокоєм, переосмисленням непростого буття людини в коловороті української дійсності.

 

Пливе Дністер.

          Мої дні стер.

Щасливі дні

         тепер у сні...

 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

 

  «КРУГОВЕРТЬ» – книга поезій про непросте життя людини в грішному, але такому привабливому світі, де розкішна природа під покровом Божої благодаті зачаровує кетягами калини, журчанням річки й потічка, веселими хороводами птаства, весняними розкошами рідної землі.

 

 Тяжіє авторка до занурення в глибини людської душі, до пізнання неминущих істин, і саме в сенсорному спектрі творчої індивідуальності вона є неповторною, суто особистісною.

 

 

 ----------------------------------------------------------------------------------

 

  

 

 Від весняного цвітіння до зимової хуртечі проводить авторка маленького читача, заохочуючи його підмітити особливості кожної пори року та помилуватися красою рідного краю. 

 

 

 

-----------------------------------------------------------------------------------

 

 

Кожна пора року цікава по-своєму.                    

    Зима чарує сніжними заметами, кришталевими бурульками. Весною приємно зустрічати бурхливі потоки талого снігу й радісний спів пташок. Барвисте літо – це час буйного розквіту землі з її мальовничими озерами, запашними квітами, розкішними деревами. Ароматом рідного саду, прілим листям задумливого лісу приваблює нас золотиста осінь.

    А які цікаві пригоди трапляються з тваринками,  що живуть у наших краях!

  Книжка «На крилах року» запрошує юних читайликів у світ невянучої краси!

---------------------------------------------------------------------------------- 

 

 

 

    Усі ми любимо подарунки. І коли він, такий гарний, жаданий, з’являється несподівано, мовби нізвідки, запам’ятовується на все життя! Дарунки бувають не тільки від Святого Миколая, тата чи мами. Їх може принести на чудодійних крилах дідусь-вітер або привітне сонечко. Не вірите? Тоді послухайте, як шумить ліс, пшеничне поле чи грайливий дощик. Пориньте в стихію білосніжної зими. Це природа дарує нам таку красу!

 

    Любіть її! Оберігайте…

 

----------------------------------------------------------------------------------------- 

 

 

   Усі діти з нетерпінням чекають Різдва, Великодня, Зелених свят, Спаса. В Україні святки проходять цікаво, звершуються обрядами, в основі яких зоріє любов до рідного краю, родини, Бога. Ми зобов’язані берегти надбання наших предків, доповнювати, збагачувати їх.

 

   Книжка «Чути дзвоники святкові» буде корисною для вихователів у садочках, батьків та їхніх діточок. 

 

 

 

   Ця невеличка книжечка запрошує дітей до чудової країни Ураїни, де живуть працелюбні бджоли, які дуже люблять рідну землю. Саме любов допомогла бджолиному народові подолати ворога, що підступно хотів загарбати їхню територію та перетворити бджіл на рабів. У казці йдеться про неминучу перемогу правди над кривдою, про те, як важливо в житті бути справедливим, добрим, мужнім, не забувати, звідки ти родом. 

 

 

   

 

-----------------------------------------------------------------------------------------